Eesti politseimuuseumis naljalt igav ei hakka

Oleme AVATUD T-P, 10.00 - 16.00

 

KOOLIVAHEAEG Politseimuuseumis, 20.-25. oktoobril: iga päev võistlused eriüksuse majas. Iga päeva parimale tiimile auhinnad! Lisaks giidiga majaringkäik kell 12:00 ja 14:00 ning kohtulabori programm kell 11:00 ja 13:00. Ülevaade SIIN.

LAUPÄEVITI ja PÜHAPÄEVITI giidiga majaringkäigud kell 12:00 ja 14:00 ning kohtulabori programm kell 11:00 ja 13:00. Info SIIN.

Mudelautode näitus Politseimuuseumis - info SIIN.

Otsime 90-ndate politseisõidukeid - info SIIN.


KUULEKA KOERA PÄEV Politseimuuseumis toimus kolmandat korda (11.07.20). Kokkuvõttev video SIIN ja Virumaa Teataja lugu ja fotogalerii SIIN.

2020 SÜNDMUSTE kalendri leiate SIIT. 

IGA MUUSEUMIKÜLASTUS LOEB! Üleskutse Sulle: palun külasta käesoleval ja ka järgmisel aastal vähemalt ühte muuseumit. Kas üksi, sõprade või perega. Ja ka Sina, kes muuseumitest muidu mööda oled kõndinud. Enam ei pea kodus püsima ning üks külastus juba loeb, et muuseumid saaksid eksisteerida ja Sinu maailma avardada! Kasuta märksõna #1muuseumikülastus või #1külastus, kui külastad muuseume üle Eesti või üle maailma!
Loe täpsemalt SIIT.

Legodest politseiteemaliste olukordade meisterdamise konkursi tulemused SIIN.

POLITSEITEEMALISTE FOTODE KOGUMINE - Eesti Politseimuuseum peab oluliseks aktiivsete tegutsemisvõimaluste kõrvalt ka politsei ajaloo jäädvustamist. Selleks, et tulevikus oleks võimalik politsei tegevust huvitavalt ja sisukalt kajastada, oleme algatanud üleskutse täiendada muuseumi fotokogu politseiteemalise fotomaterjaliga. Täpsemalt saab SIIN.

Politseimuuseumi INFOTUND - kuidas võtta kodustes tingimustes sõrmejälgi - video SIIN

Meie (SA Virumaa Muuseumid) uudiskirjad leiate SIIT.


S E I S! Politseiviktoriin! Tule mängi koos lapsega - lastejaam.ee 

KOHTUEELSE UURIMISE LABOR AVATUD! 
Kõik on nagu päris! Loe täpsemalt SIIT ja videot näed SIIN

Ringvaate kohtulabori külastuse videoreportaaźi näed SIIN
 

Huvilistel võimalus kehastuda ERIÜKSUSLASEKS! Vaata videot SIIN. Postimehe video- ja fotoreportaaź SIIN.  


Et vormiriietus on üks kõige silmatorkavam politseiniku tunnus, siis soovime koostada ja säilitada esindusliku ja ülevaatliku vormide kollektsiooni. Täpsemalt on võimaus kõigest lugeda siit: http://www.politseimuuseum.ee/et/node/38