Koerte tembud Politseimuuseumis

PRESSITEADE
6. juuli 2021
SA Virumaa Muuseumid

Koerte tembud Politseimuuseumis

10. juulil kell 11.00 - 13.00 toimub koostöös Ida prefektuuri Rakvere politseijaoskonnaga ning juba neljandat korda Eesti Politseimuuseumi hoovil sündmus Kuuleka koera päev.

“Osalema on oodatud kõik koeraomanikud koos oma lemmikuga, samuti ka koerasõbrad”, teatas Politseimuuseumi direktor Andrus Eesmaa. Näha saab politseikoerte ja agility etteasteid. Agility on hasartne, lõbus, põnev ja vaatemänguline spordiala, mis nõuab head koera ja omaniku vahelist kontakti ning koostööd.

Koeraomanikud, kes soovivad esitleda oma lemmiku kuulekust, on väga oodatud ning nende seast valitakse kuulekaim koer. Loomulikult räägitakse ka lemmiklooma ohutust transportimisest ning vaadatakse, kuidas transpordivad oma lemmikuid politseinikud ja kohale tulnud koeraomanikud.

“Kohal on ka sõõrikupatrull ning osta saab maitsvaid sõõrikuid ning õuealal jaeriüksuse majas toimuvad erinevad võistlused, lisas muuseumidirektor.

Osalevate koerte registreerimine kohapeal on avatud alates kell 10.45. Võimalik ka ette registreeruda: katri@svm.ee; 52 29397. Kõik osalevad koerad peavad olema nõuetekohaselt vaktsineeritud! Sissepääs koertele ja koeraomanikele ontasuta!

Eesti Politseimuuseum asub Rakveres, Tallinna 3. Sissepääs asub Õllepruuli tn 4.

Fotod.
Video 2020. aasta Kuuleka Koera Päev 

Rohkem infot: katri@svm.ee; +372 5229397

press@svm.ee; +372 53930957