COVID-19 seotud reeglid Politseimuuseumis

Alates 29. oktoobrist laieneb maskikandmise kohustus siseruumides kõikidele kontrollitud tegevustele ja asukohtadele. Maskikohustus rakendub kõigile, kes on vähemalt 12-aastased.

Alates 1. novembrist  saavad muuseumi tegevustes osaleda täiskasvanud, kes esitavad COVID-19 vaktsineerimise ja läbipõdemise kohta tervisetõendi.

Alates 1. novembrist peavad kontrollitud tegevustele pääsemiseks hakkama COVID tõendit esitama ka 12–17-aastased (kaasa arvatud). 12–17-aastastele kehtib ka testitõend.

NB ERAND! 15. novembrist kehtib muuseumi külastusele klassikülastuse erand, mille kohaselt saavad õpilased õppeprogrammides osaleda vaktsineeritust, läbipõdemist või negatiivset testitulemust tõendamata. Eeldusel, et isikul puuduvad haigussümptomid ning talle ei ole kehtestatud liikumisvabaduse piirangut, saavad alla 19-aastased üldhariduskooli ja kutseõppeasutuse õpilased ilma COVID-19 tõendita ja testimiseta tulla koos klassiga või rühmaga muuseumisse ja näituseasutusse õppekäigule (st muuseumitundi, ekskursioonile vms). Erandit kohaldatakse ka isikule, kes saab 2021/2022. õppeaasta kestel 19-aastaseks.

COVID tõend kehtib ainult koos isikut tõendava dokumendiga!

COVID-19 tõendi saab alla laadida www.digilugu.ee. Maski kandmine Politseimuuseumis on kohustuslik, alates 12-ndast eluaastast. 

SA Virumaa Muuseumid järgib kõikides oma tegevustes Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti soovitusi muuseumi turvaliseks külastuseks.

-Palume muuseumisse tulla tervena. Haigena püsi kodus!
-Külastajatel on tagatud võimalused käte pesemiseks ja desinfitseerimiseks.
-Puhastame ja desinfitseerime regulaarselt erinevaid pindu (kassa, ukselingid, käepidemed jms).

 

  

Siin on turvaline