Politseimuuseumis muutub Teadlaste ÖÖl nähtamatu nähtavaks

Politseimuuseumis muutub Teadlaste Ööl nähtamatu nähtavaks
 

Reedel 30.septembril algusega kell 19 on võimalik saada osa, Rakveres politseimuuseumis  AHHAA Teadlaste Öö raames kriminalistika töötoast, kus nähtamatu muutub nähtavaks.

Eesti Politseimuuseum murrab sel õhtul müüte ja viib külastajad retkele põnevasse kriminalistikamaailma. 

„Muudame nähtamatu nähtavaks -  võtame ja otsime päriselt erinevaid jälgi. Kõigil külastajatel on võimalus ise kaasa lüüa ning proovida, 
kuidas seda tegelikult teha  ja kui lihtne või raske kriminalisti töö praktikas on,” rääkis politseimuuseumi juht Andrus Eesmaa.

Oma kogemusi politseitööst jagab Ida prefektuuri Rakvere politseijaoskonna  komissar Tatjana Zainullin. Tatjana Zainullin on õppinud Sisekaitseakadeemias ning töötanud 20 aastat politsei kriminalistina.

Loeng- töötuba on kõigile tasuta, kuid osalejate arv on piiratud, sest saali mahub 40 inimest. Kes varem kohale tuleb, see sees. Eelregistreerimist üritusele ei toimu.

Teadlaste Ööl on huvilistel võimalik tutvuda giidi saatel politseimuuseumi väljapanekutega poole hinnaga.

Politseimuuseum osaleb 11. aastat toimuval ja iga aastaga järjest suuremat populaarsust koguval Teadlaste Ööl juba kolmandat aastat. 
Teadlaste Öö politseimuuseumis kestab kaks tundi.

Erinevaid osalusvõimalusega atraktsioone pakkuv SA Virumaa Muuseumid Eesti Politseimuuseum asub Rakveres, Tallinna tn.3.

 

Lisainfo:

Andrus Eesmaa 5886 7057
andrus@svm.ee
www.politseimuuseum.ee